| anonim_4396 a întrebat:

Hei. La zona intima mi-am cumpărat o crema epilatoare. Cum funcționează?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Te dai cu ea, apoi dupa o vreme o inlaturi. Citeste instructiunile, trebuie sa aiba.

| K0sti a răspuns:

La fel cum functioneaza si Mos Craciun!

http://www.tpu.ro/......ciun-daca/

| SkyPilot a răspuns (pentru K0sti):

Good point! Credem in Mos Craciun, dar ne epilam in zona inghinala big grin

| K0sti a răspuns (pentru SkyPilot):

happy Gresit! Mos Cracila!

| SkyPilot a răspuns:

Ai aici o discutie, inclusiv cum se foloseste. Dar citeste si prospectul cu care vine.
http://www.kudika.ro/articol/print/8420/Totul-despre-crema-epilatoare.html
Aici ai o discutie mai generala despre metodele de epilare inghinala:
http://www.csid.ro/......a-8525594/

| SasNetRomania a răspuns:

E greu sa citesti instructiuniile? nimeni inca nu e dumnezeu sa stie ce crema ai luat.

| AmaliaMarilena a răspuns:

Mai bine nu mai comentati decât sa scrieți comentarii de "cacao". InquireWithin hai sa nu ne mai epilam si sa nu mai credem. Frate, eu va pun niste întrebări. Daca vreti imi răspundeți, daca nu bine, nu imi pasa sa ma enervați aici.