| ImMrRobAlex a întrebat:

M-am pensat acum 3 zile și as vrea să știu în cât timp îmi cresc primele fire in zona pensata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Vreo saptamana, doua. La trei deja arata ca cum era inainte de pensare.

| 1231242 a răspuns:

Salut!

Am un prieten care e obisnuit cu acest ritual, cam 1 luna, sau mai mult sau mai putin depinde si de geneticul tau.

| ImMrRobAlex explică (pentru 1231242):

Nu e posibil într-o lună. Deja îmi apar câteva fire...

| Pabibabum09 a răspuns:

Dupa 4-5 zile incep sa apară primele fire.

| DixieP a răspuns:

Mie imi cresc cam intr-o saptamana, dar fiecare om este diferit, deci nici eu nici ceilalti nu iti putem garanta numarul de zile in care va trebui sa repeti aceasta actiune. Totusi in vreo saptamana, doua ar trebui sa iti creasca, poate si mai repede.

| ImMrRobAlex explică (pentru DixieP):

Îmi cresc, plus că mă mai dau cu ulei de ricin...