| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Ma ustura limba și am o stare nejustificata de teama. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi ce trebuie sa facem in acest caz? Copii din puf.

| Violleta2022 a răspuns:

Se cheama IPOHONDRIE cand inventezi simptome si boli si iti este frica de propriile inventii.

| sierra1 a răspuns:

Ai mâncat prea multe semințe la meci?

| AndreiPopovici6969 explică (pentru sierra1):

Nu, doar ce am explicat mai sus ce am făcut

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Cam greu de ințeles legătura dintre a "fâlfâi" ceva în piept și usturimea de limbă. Dar in fine...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De cât timp?

| ReddY25 a răspuns:

La spital

| AndreiPopovici6969 explică (pentru ReddY25):

De ce? Poate avea legătură cu niște cafea consumata cu câteva lingurițe de zahar? (starea de neliniște și frica nejustificata?)

| IceRope a răspuns:

Probabil ai limbrici.

| darrio2007 a răspuns (pentru IceRope):

Ăia „fâlfâie" mai jos.

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

laughing
În cazul lui sunt puțin derutați. Au confundat mansarda cu beciul.

| AndreiPopovici6969 explică:

Simt teama ca și cum ar "fâlfâi" ceva în pieptul meu.

| ManulMario a răspuns:

U 400 precent licked pussy