| Bettybat a întrebat:

Hei,TPU
Am si eu o intrebare:cum sa imi prind parul noaptea? Ma deranjeaza foarte mult ca atunci cand imi prind parul in coada noapte se ondulat :-( si daca dorm cu parul desprins tot ondulat il am a doua zi, dar cel mai mult ma enereaza ca seara cand am bretonul frumos si drept dimineata se valureste si se face in toate partile si parca se intoarce cumva, nici nu stiu ce sa fac sa am si eu parul drept ziua crying(

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

încearcă un coc lejer sau eventual coadă cât mai sus

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Probabil ca transpiri si se onduleaza parul din cauza umezelii. Eu dorm cu parul desfacut dar incerc sa il ridic in sus pe perna ca sa nu dorm pe el. Poate functioneaza si la tine.

| sierra1 a răspuns:

" Bettybat: cum sa imi prind parul noaptea? "

e esențial ca pentru un răspus corect să ne spui pe ce parte dormi

| Bettybat explică (pentru sierra1):

In general pe partea dreapta, dar ma trezesc dimineata in mod ciudat pe spate

| Anonima163333 a răspuns:

Bună! Prinde-l într-un coc lejer, sus.Eu asa dorm în fiecare noapte.O zi frumoasa!

| Reghqen a răspuns:

Prinde-l într-un coc cât mai sus dacă se poate, dacă nu leagă-l cu un elastic sau împletește-l

| mdc98 a răspuns:

Prinde-l in coc dar nu il strange tare.

| Andreea174738hs a răspuns:

Eu mi-o prind în varful capului și ma trezesc cu parul drept