| marcel1998 a întrebat:

Nu radeti, e serios!
Am o senzatie de scaun dar cand ma pun pe capacul de toaleta imi trece. Cand am pus mana pe anus am observat urme de escremente. Ce sa fac? Sa-mi cumpar un laxativ? Nu am mai fost la toaleta de 2 zile din cauza ca am fost constipat si am tinut in mine! S-ar putea sa fie asta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Laxative.

| marcel1998 explică (pentru express11):

Dulcolax e bun?

| express11 a răspuns (pentru marcel1998):

Incearca,dar am impresia ca este si diuretic-pipi

| Laura a răspuns:

Eu zic sa ridici capacul si sa te asezi, totusi, pe colac. Iti zic eu c-o sa mearga.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ati cumperi un Laxativ si tat a atit la frl acum cateva luni si dupa ce a luat 2 laxative s-a rezolvat tot