| stefi9325 a întrebat:

Salut, azi cand m-am trezit, pe mana mea stanga putin mai jos de semnul de buna purtare, o parte din piele era acuperita cu punctulete mici si multe si erau rosii si nu ma mananca, si pare ca am acum pe langa acel semn de buna puratre inca trei alunite, dar mi se pare ca nu le-am avut inainte, e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Te-au piscat tantarii laughing

| Gabrriela00 a răspuns:

Nu cred, am avut si eu pe picior, o sa treaca, nu este grav, dar cu alunitele nu stiu, nu cred ca e grav. imi dai unda te rog din suflet, nu am niciuna, te roooooooooooog!