| irinuta1113 a întrebat:

Salut,cand mananc de doua ori pe zi imi miroase din gura,ma infometez,ma spal pe dinti, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai probleme digestive si iti miroasa de la stomac.
Vorbeste cu doctorul de familie sa te consulte si sa-ti recomande o solutie personalizata.

| RAY a răspuns:

Ce bine semeni cu pisicuta ta, posibil ca vine de la stomac, consuma fructe, legume zilnic

| Violleta2022 a răspuns:

Boli digestive!
Tu si asa ai anorezie, la ce dumenzeu te mai inomtezi?
Du-te la un psihiatru cat nu ajungi in coma cu atata dieta.

| minrest a răspuns:

Asa miroase dela orice om care mananca insuficient o perioada lunga.

| leapșa a răspuns:

Nu te mai infometa! E cea mai mare prostie.
Revenind, poate e de vina bila. Redu prajelile si tot ce tine de mancarea nesanatoasa, si vezi poate se schimba ceva.

| Sociopatul a răspuns:

Nu mai manca deloc ca tot o sa-ti miroasa.

| DavidValeriu a răspuns:

Probabil ai o problema cu stomacul care cauzeaza acel miros neplacut. Nu stiu cum se poate trata dar sigur exista o modalitate! big grin