| OmuFoarfeca a întrebat:

Ce pasta de dinti pot gasi in farmacii care SA NU contina fluor si c-am cat ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Găsești în farmacii începând cu prețul de 7 lei până la 55 de lei laughing

| Latinmoon a răspuns:

Intre 20-30 de lei costa si se numesc asa: Spry, Eco si Tooth Paste.
Good luck! :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poţi arunca o privire aici,
http://organicka.ecosapiens.ro/pasta-de-dinti-fara-fluor/
Te pup!

| Madutzza98 a răspuns:

La magazinele sau farmaciile naturiste exista asemenea pasta de dinti... Si nu costa mai mult de 10 lei :*
Funda?

| Dorin93 a răspuns:

Salut! As vrea sa te intreb de ce vrei o pasta de dinti care sa nu contina floururi. Pentru ca eu folosesc una de la Glister si e exceptionala.

| OmuFoarfeca explică (pentru Dorin93):

Pentru ca fluorul este chimicala afecteaza corpul. Iar despre
fluor se mai spune ca afecteaza si creierul.