| dge18 a întrebat:

Azi dimineata am facut un dus cald, si am stranutat. Dupa ce am stranutat m-a apucat o durere cumplita de plamanul stang! Si nu stiu ce sa fac adica nu stiu daca o sa-mi treaca. Nu cred ca-i pneomonie de oarece daca aveam pneomonie tuseam rau. Si nici nu tusesc, doar cand ma intorc spre dreapta ma doare sau cand respir intors spre dreaptalaughing Nu stiu ce sa fac, ma ajuta careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te a tras curentul, masează zona cu o cremă si stai la căldură.

| dge18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi, am fost la urgenta si asa mi-a spus sa masez zona cu o crema speciala si sa stau la caldura dupa masare happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Oricum ar trebui sa mergi la medic sa te consulte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
plamanii nu dor, deoarece plamanii nu au terminatii nervoase probabil un junghi intercostal pe un fond de anxietate sau rinichii, durerea se transmite nu sta intr-un singur loc.
Te pup!

| BlueRoseJay a răspuns:

Du-te la doctor, e cel mai bine, decat sa stai acasa si sa te doara.