| KoNeTi a întrebat:

Ma cam doare genunchiul stang, mai exact cu 3-4 cm in dreapta rotulei. E putin vanat.
Nu pot sa alerg, si cand merg ma cam balangan in stanga.
Medicul mi-a zis ca e inflamat si-a mi-a recomandat Sindolor. Acum nu mai e imflamat si inca ma doare putin. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheAxeEffecT a răspuns:

Păi asta înseamnă că îţi revii ce am spus EU mai sus fa plimbare şi o să îţi revii cam în 1-2 saptamani.Succes Funda + vot?

5 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Bah eu nu ma prea pricep la chesti din astea dap bunica mea o zis ca daca iti pui o frunza de varza la picior si o legi acolo iti trece...ea se pricepea cu leacrui din astea babesti, dap mno sper sa mearga.

| TheAxeEffecT a răspuns:

Încearcă să-l mişti chiar dacă te doare şi sa stai în pat până îţi vă trece asta propun EU. Ce să mai zic să te mai plimbi prin casa.Succes. Funda+vot?

| KoNeTi explică (pentru TheAxeEffecT):

Nu ma doare chiar asa. Ma doare putin osul. Acum 1 saptamana nici nu puteam sa merg. Acum pot sa merg dar ma balangan in stanga

| Spitz10 a răspuns (pentru KoNeTi):

Straduiestete sa nu ramai asa si eu ama vut probleme cu picioru si m-am obisnuit sa merg putin schiop si nu imi dadeams eama ca merg asa.

| TheAxeEffecT a răspuns (pentru KoNeTi):

Păi asta înseamnă că îţi revii ce am spus EU mai sus fa plimbare şi o să îţi revii cam în 1-2 saptamani.Succes Funda + vot?