| Junero a întrebat:

stie cineva cum pot sa-mi maresc masa musculara de doua ori mai rapid decat ridicatul halterelor. (exclus mers la sala sau steroizi) cel mai bun raspuns - funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei suplimente nutritive, dar mai repede decat la sala nu faci nicaieri masa musculara rapid.decat daca ai sala acasa.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai repede decat mers la sala : NU EXISTA

Ce vrei tu e o ABERATIE de copii mici. continua cu aberatiile si o sa ramai un COPIL FIRAV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Printr-o alimentaţie sănătoasă.
Te pup!