| Razvy12 a întrebat:

Vreau sa mai pun cv muschi pe mine si nu stiu ce sa incerc happy Am fost la box 8 luni da nu prea se vede cine stie ce straight face acum vreau sa ma duc la sala si nu stiu daca sa ma duc in continuare la box sau sa ma apuc de salahee hee voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ai putea sa faci sala o perioada, sa zicem 1 an, si apoi le combini, gen 2-3 sedinte / saptamana la sala si 2 la box, sau cum preferi tu.

dar vezi sa mananci si corespunzator, stiu oameni care dupa 3 ani de sala aratau cam la fel, si e pacat de munca depusa

| Razvy12 explică (pentru Cosmin86):

Mersi pentru raspuns

| Cosmin86 a răspuns (pentru Razvy12):

Cu placere.

De curiozitate, ce mananci in perioada de masa musculara?

| Razvy12 explică (pentru Cosmin86):

De toate nu am un regim special happy si de saptamana viitoare o sa ma duc la sala de box m-am lasat pentru ca nu am cum sa ma mai duc pentru ca acum am trecut a 9 si o sa fiu dupa masa si antr meu de la box era de dim asa ca am zis sa fac 1 an de sala cat sant in clasa a 9 si apoi daca e ma reapuc de box

| Cosmin86 a răspuns (pentru Razvy12):

Ok, ca informatie ai nevoie de 2 grame / kilogram-corp zilnic, daca vrei sa cresti.

Pentru asta ai nevoie de 4-5 mese pe zi, bogate in proteine ( carne, lapte, branza, oua ).

Mai poti citi aici :
http://www.culturism.ro/......tatie.html

| Razvy12 explică (pentru Cosmin86):

Mersi

8 răspunsuri:
| Razvy12 explică:

Multumesc pentru ajutor

| nichy2012 a răspuns:

Nici una dintre cele doua variante.E foarte simplu te duci la înot după ce faci ceva muschi la înot te duci la sala dar trebuie sa se vadă și sa se simte.

| Junk13 a răspuns:

Daca ai timp si iti face placere fa-le pe amandoua.