| Ionut025 a întrebat:

Salutare!
Deci am 19 ani 1.82 si 67 de kg as vreaa sa ma ingras 6-7 kg tin sa mentionez ca am incercat sa mananc de 4-5 ori pe zi am luat si vitamine vitamax dar in zadar n-am pus nici-un kg in plus va rog frumos sa ma ajutati cu cv, orice ar putea sa ma ajute sa iau 6-7 kg in plus. Va multumesc frumos o zi buna tuturor!

5 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi ai sa eșuezi lamentabil. O sa faci burta. Atât.

| Crash0 a răspuns:

Esti baiat?

Răspuns utilizator avertizat
| Crash0 a răspuns (pentru Ionut025):

Mananca fast food big grin

| Rinni a răspuns:

Eu mancam inghetata multa seara in timp ce ma uitam la un film si intr-o luna m-am prea ingrasat laughing! big grin

Întrebări recente