| Ionut025 a întrebat:

Salutare!
Deci am 19 ani 1.82 si 67 de kg as vreaa sa ma ingras 6-7 kg tin sa mentionez ca am incercat sa mananc de 4-5 ori pe zi am luat si vitamine vitamax dar in zadar n-am pus nici-un kg in plus va rog frumos sa ma ajutati cu cv, orice ar putea sa ma ajute sa iau 6-7 kg in plus. Va multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Heyy salut :*
mananca multa ciocolata, paine, macaroane, cartofi prajiti, mananca mult fast food
mananca in cantitati mai mari ca de obicei big grin
t pupp sper ca te-am ajutat. pofta buna :**
paa >big grin

| CrazyM4x a răspuns:

Salut, am exact aceeasi problema. Am 17 ani, 1, 75 si 65kg. Am incercat multe si nu ma ingras... Vreau sa ajung macar la 70-75 kg. Dar mai greu. Am sa incerc cu creatina, si cu ocazia asta incep si ceva antrenamente la sala. Am auzit ca asa pui foarte repede si iei in greutate f usor.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru CrazyM4x):

Nu exista pui foarte repede. un castig bun de masa musculara e considerat 5-6 kg de muschi / an.

| CrazyM4x a răspuns:

Da Ionute, o sa te anunt.

Răspuns utilizator avertizat