| llleo a întrebat:

Sunt foarte, foarte vehement. Am probleme MARI cu nervii. Ce e de făcut, frățiilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

CP79993920996

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui un control la psihiatru dacă nu se rezolvă de la sine.

| Donsavas a răspuns:

Sa mergi la un psihiatru, el se ocupa de boli nervoase.

| laSoledad a răspuns:

Sa fii vehement cu cine trebuie!winking

| llleo explică (pentru laSoledad):

Păi sunt și cu cine nu trebuie. aia e problema laughing

| laSoledad a răspuns (pentru llleo):

Vezi, poate te-a lovit dragostea. Auzi ce zice primul intervievat :))
https://www.youtube.com/watch?v=GIIQ_6_tAwQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea zilnic ceai de tei si vezi ca gasesti la farmacii pastile care calmeaza dar trebuie luat un timp mai indelungat pentru un efect mai bun, daca nu functioneaza nici asa te poti duce la psihiatru, cu timpul boala ti se va agrava daca nu o tratezi. asa eram si eu dar eu iau antidepresive si ma calmeaza.

| GouDidodino a răspuns:

Te duci la nebuni

| Blueberry8 a răspuns:

Un control happy. Eventual un psiholog.

| llleo explică (pentru Blueberry8):

N am timp, draga mea. ceva natural mi-as dori

| Blueberry8 a răspuns (pentru llleo):

Autocontrol daca nu ai timp de asa ceva happy