| anonim_4396 a întrebat:

Va salut,
am auzit la televizor cand vorbea un nutritionist, ca este sanatos sa ai scaun putin si des. Timp de o saptamana am baut apa rece si mancat fructe reci... putin si des intr-adevar dar ori este nutritionistul ala prost, ori am inteles eu gresit, pentru ca mie nu mi se pare sanatos sa defeci zilnic putin si des.
Imi recomandati sa continui acest stil de viata sau sa ignor sfaturile de pe la televizor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca nu ai inteles tu ce a zis ăla sau aia, sau probabil vorbea domnul Băsescu cu ponta despre politica si românica asta de căcat, putin si des.