| stefy01stefy a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar lentile de vedere si m-ar interesa daca trebuie sa-ti faci un control neaparat inante sa le porti si cat ar costa. Eu nu am probleme mai cu vederea, dar am unele momente cand vad asa in ceata (nu clar) si as vrea sa-mi pun niste lentile. Mai bine ar fi sa iau din acelea care se folosesc timp de o luna, nu sa imi cumpar mereu, dar imi poate afecta vederea daca port lentilele mai des?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kogi1983 a răspuns:

Aici nu este de lentile, poate ai vreo lipsa de ceva. Mai bine fa un consult la medic