| georgiana a întrebat:

Ce ati mancat la micul dejun?

44 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

1/2 pomello.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un mar, o cafea si mai tarziu(10, 00), un iaurt degresat (200 ml.)cu cereale integrale.

Stefan
| Stefan a răspuns:

O cafea si va doresc o zi buna.

lolita
| lolita a răspuns:

Suc natural de portocale si paine prajita cu marmelada.

| cretzufinish a răspuns:

De obicei micul dejun il iau pe la ora 12 laughing si am obisnuit sa mananc un iaurt cu fructe, daca nu am timp de obicei un fruct.

| Bacemi a răspuns:

O cana cu ceai si paine cu dulceata.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cereale cu lapte big grin Asa m-am obisnuit big grin

| JeSa a răspuns:

Cafea şi "Musli", cu laptetongue

| miauu a răspuns:

Lapte cu biscuiti

| Malvina24 a răspuns:

Compot de visine, cartofi prajiti cu ketchup!

| Anca a răspuns:

Eu nu mananc niciodata dimineata. Mancam cand stateam la mama acasa, doar in weekend, in rest nu ma putea convinge laughing) Si imi placea ca era mic dejun de ala in familie big grin big grin big grin

Acum...de multe ori iau pranzu la 4. sau poate trec direct la cina. Ce sa-i faci...laughing Nu am un ritm de viata echilibrat laughing
Depinde si de cursuri, si de materie laughing Daca am anatomie, sigur iau doar cina laughing)

| Shery a răspuns:

Acum m-am trezit blushing

| DeNyyy a răspuns:

Nimic nu mi-a fost foame big grin

| georgiana explică:

Eu am mancat un castron de lapte cu melcisori si 2 portocale. O zi buna si eu va doresc!

| ramonaky25 a răspuns:

Paine prajita cu margarina+miere si lapte dulce tongue

| Spintecatorul a răspuns:

Cu ce te ajuta aceasta intrebare?

| LuS[z] a răspuns:

O salata delicioasa de fucte. dar tu/?

| User a răspuns:

5 oua.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Ness cu frisca si paine cu unt si mierebatting eyelashes.

| maddy_1722 a răspuns:

2 oua+o cafea+o tigara+2 mere=mic dejunbig grinbig grin

pup dulk3, maddy

| Sasha_3991 a răspuns:

Este o reteta inventata de mine: cereale nesquik cu frisca de cioco si bombonele decorative "mozaik"! sunt supper bune! s aincercati si voi( frisca de cioco se gaseste la carefoure!)!

| MissD a răspuns:

2 sandwishuri. uul cu cascaval si sunca presata si uul cu cascaval si muschilaughing si un iaurtbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| LoveMusic a răspuns:

Cereale cu lapte. Tu?

| deea_1980 a răspuns:

2 sandwishuri cu sunca presata si unt

| ionika a răspuns:

Buna! Am mancat 4 crenvustei cu mustar, si un ceiut.

| medex3 a răspuns:

Poi tin dietasad. Si trebuie sa pap un iaurt, o portocala si un mar...

Tu?

| WestSid3 a răspuns:

La micul dejun am mancat pranzul pentru ca m-am trezit la 12:30 si nu avea rost sa mananc de dimineata laughing. ciorba de galuste si friptura cu piurre happy

| .::CyBeR::. a răspuns:

Paul27 nu este prea sanatos sa mananci atatea oua.

| biank98 a răspuns:

Lapte cu ciocolata cu fulgi de ovaz si o clatita cu gem de visine.