| Giana89 a întrebat:

Ce e mai sanatos, ceapa sau usturoiul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sint foarte sanatoase. cel mai bine este sa fie mancate crude nu gatite. daca stii totul despre fiecare, nu poti face un clasament. sint 2 remedii naturiste pentru multe boli.
pot trimite pe e-mail despre ele, daca cineva este interesat

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ambele!

| cely a răspuns:

Ambele

| DenissaDeea a răspuns:

Ceapa e foarte sanatoasa ca aliment, si usturoiul e bun ca aliment, dar si in multe tratamente naturiste sub forma de decocturi.

| LittleZyzy a răspuns:

Amandoua sunt sanatoase in felul lor...depinde de gust... mie nu prea imi place ceapa. dar in schimb imi place mult usturoiul.

| stardeea a răspuns:

Usturoiul

| Simon a răspuns:

Usturoiul... e buuunnnnn tongue

| Teardrop:] a răspuns:

Usturoiul este foarte sanatos...mai multe informatii aici: http://www.romanianmall.com/natural/usturoi.html;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usturoiul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceapa

| jolie_3446 a răspuns:

Usturoiul dar doar daca este crud. Usturoiul gatit face foarte mult rau.

| alinuta23 a răspuns:

Usturoiul...fiindca te ajuta mai mult... dar depinde si de gust...care iti place tie... mie nu-mi place nici ceapa, nici usturoiul...