| adryvalenyy a întrebat:

Ce poate face de mancare mama la cina? laughing >: funda :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

O salata orientala ar merge de minune.
De asemenea, eu as manca niste piept de pui la gratar cu salata, ficat de pui cu smantana, spanac(:X), ciuperci cu maioneza, orez cu ciuperci, pui panne, snitele vieneze...
Pofta buna!happy

| Anileda a răspuns:

Piure cu niste copane ceva.
Salata!

| BreatheRelax a răspuns:

O friptura de pui cu cartofi prajiti si salata de varza si/fara morcov

| biank98 a răspuns:

In seara asta mama face melcisori cu lapte, eu mananc mai usor seara, sunt inotatoare si trebuie sa am si eu niste reguli alimentare, mai ales despre mancarea de seara.

| RUMBURAK a răspuns:

Nu stiu. Dar cand e gata da un buzz ca lesin de foame!

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai o friptura cartofi prajiti sau pireu sper ca te-am ajutat :X:

| djacido a răspuns:

Friptura de pui cu sos si cartofi fierti.Yummm.

| irinaaa a răspuns:

Stiu si eu... ceva mancare usoara.de exemplu o salata sau peste sau chestii din astea.laughingbuna intrebare ca si eu am probleme din astea ca ma intreaba ce sa faca si eu nu stiu.=]]

| elenukbombonik a răspuns:

A mea face ciuperci cu smantana.yummy