| anonim_4396 a întrebat:

Cum se curata Super Glue-ul de pe maini? Am avut un proiect de facut, de asamblat niste chestii de plastic si m-am umplut pe maini de super gluecryingHelp me!happy

18 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| remus a răspuns:

Tamponezi locul cu tifon imbibat in otet de mai multe ori!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc Cecilia, Bro, Elena & Raluu!big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta data pune-ti manuusi de cauciuc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa ei de pe mainu ca eu am dat pe masa si... nu mai pot sa il iau crying si am varsat olita cu pipi a varami si a inceput sa se dezlipeasca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe maini se ia cu acetona. Freci cam 10 secunde pana se moaie si apoi se ia ca o pielita, ca si atunci cand te bronzezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Freaca cu o piatra laughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa stai cu mainile in apa calda cel putin 30 de min, dupa care o sa se ia ca o pielita.

| Raluca_7548 a răspuns:

Pff..trebuie sa astepti..cu cat te speli pe maini mai des..cu atat scapi mai repede de eltongue.

| nycole a răspuns:

Cu acetona se ia super glue de pe maini