| Muflă a întrebat:

Există ceva comestibil şi care merită încercat în meniul de dimineaţă de la McDonald's?

PS: Înainte să-mi sară cineva în cap CĂ Critic toată mâncarea de la Mc, I'll let you know I'm a huge fan. Darrr pur şi simplu chestiile de la micul dejun arată ciudat, guys. Şi vreau să ştiu dacă e safe să m-ating de vreuna din ele.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ma ultima oara cand am mancat ceva dimineata de la mc...mi-am borat matele 2 saptamani ...asa ca nu prea cred.
in schimb mai mult imi place burger king sau pizza hut!
nimic nu se compara cu o pizza de dimineata si un jack daniels langa big grin

| Muflă explică:

Aww fl0ci, când credeam şi eu că descopăr America sad

| DrunkShepp a răspuns:

Mda...mai am fost intr-o zi la Mc de dimineata(chiar nu stiu ce ma apucase)si am luat o omleta care arata cel mai ok si un hashbrown(cea mai mare porcarie din lume). dupa ce am mancat doua inghitituri de omleta din aia nici nu am mai vrut vreo data sa vin la Mc inainte de ora 10:30.un singur lucru e ok chestia aia Mc'Toast care este si la happy meal.in rest nu as mai manca porcariile lor niciodata.(ma refer strict la cele de dimineata)

| brandiburu a răspuns:

Hmmm... nu.
Unde muncesc am foarte aproape McDonalds dar am noroc si de o autoservire. Dau un 10 lei/zi aprox. dar stiu ca mananc ceva care chiar e bun. Si, dupa o perioada si fetele de acolo s-au obisnuit cu mine si vad cum stau si cauta bucatile cele mai proaspete (desi totul e impecabil). Totul tine de putin bun simt si sa stii sa lasi loc de buna ziua.

Acum tu faci cum vrei.