| tche a întrebat:

Hei. Daca vreau sa lipesc doua fire de argint(pentru o bijuterie), ar trebui sa imi iau un pistol de lipit sau letcon? Ce imi puteti recomanda pentru un buget destul de mic(avand in vedere ca il voi folosi doar pentru facut bijuterii/ca hobby)?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricare. Letconul are varful mai gros si e mai greoi sa lucrezi cu el. Sunt, insa, letconuri care au varful foarte subtire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pistol de liit.

| ioanmaria a răspuns:

Sunt solutii speciale pentru lipit bijuteriile de genul asta. Cred ca pe margelatu.ro gasesti ceva de genul.