| RamonaG12 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutor, imi puteti spune si mie ( cei care stiti) care e cea mai buna, nu neaparat buna, sofisticata mancare din los angeles, da da suna nebunesc stiu laughing) Dau Funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-aş putea să-ţi spun care este "cea mai sofisticată" mâncare, dar pot să-ţi dau exemplu :

"Hamachi tostada cu vinaigrette - cu alte cuvinte spus o combinatie sofisticata de paine prajita, un soi de peste, cu un sos special, a carui reteta nu este publica, este felul de mancare clasat pe primul loc. Se gaseste la restaurantul Animal, Los Angeles, si doar acolo!" - SURSA :
http://www.dietetik.ro/cele-mai-bune-feluri-de-mancare-din-2010/5593.html

"placinta cu pui si trufe negre" - SURSA :
http://www.bfresh.ro/......oscar-2013

Toate cele bune.

| RamonaG12 explică (pentru bursuc001):

Mersi mult big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru RamonaG12):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

5 răspunsuri:
| Dumniezău a răspuns:

Shaorma.:-P

| semnulintrebarii a răspuns:

laughing) te rasfeti aa?
shaorma cu de toate e delicatesa

| ingerasrebel17 a răspuns:

Fazan la cuptor cu sos de paine, friptura si placinta de rinichi nu stiu sigur ce denumire au in engleza dar am inteles ca nu sunt greu de gatit sper ca te-am ajutat