| Shontellle a întrebat:

Heii TPU :*! De 2 saptamani, mi-au aparut niste bubite de culoarea pielii, si au devenit unele ceva spre rosu. Stitii cumva, ce fel de bubite sunt? Pe tot corpul mi-au aparut., inainte de a ma duce la dermatolog, as vrea sa stiu sugestiile voastre, MULTUMESC :* big hug Ofer FUNDA :].

Răspuns Câştigător
| vrabiuta a răspuns:

S-ar putea sa ai o infectie alimentara depinde ce ai mancat sau poti avea o iritati sau o alergie sunt multe variante

| Shontellle explică (pentru vrabiuta):

Decii, mai bine ma duc la DERMATOLOG?straight face

| Shontellle explică (pentru vrabiuta):

Decii, mai bine ma duc la dermatolog?

| vrabiuta a răspuns (pentru Shontellle):

Ar fi bine sa te duci la dermatolog dar daca ai o iritatie iti trece sg daca ai o alergie trebuie sa afli la ce esti alergic si sa iei claritin dar ar fi mai bine sa te duci la un medic specialist

4 răspunsuri:
| Shontellle explică:

Cum sa tratez aceasta cauza?