| MatsuKeruGirl a întrebat:

happy Am si eu o problema, imi este cam rusine, dar sa nu radeti, va rog! De la aproape orice aliment am gaze. Din ce cauza.Chiar acum am terminat de baut un ceai si de mancat 2-3 biscuiti simpli, si >acum...:" >:" Sau ieri dimineata am mancat un castron cu lapte cu cereale(de cacao)... >iar.:" Este cam ciudat ca si inainte beam ceai si mancam cereale de cacao cu ciocolata si alte alimente. ce pot face? ce imi recomandati sa iau? funda si vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistit, nu este o rusine.
Cel mai bine este inainte sa iei ceva, sa mergi la un doctor.

Nu prea pot sa-ti dau alt site decat sa mergi la medicsad.
Multa multa bafta! Sper ca te'am ajutat si ca imi vei urma sfatul!:*
Sa ne anunti si pe noi cum a mers si cum ai rezolvat problema.:*

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pentru gaze, eu folosesc carbune medicinal, e foarte eficient, consuma si vei vedea efectul...

| DeejayAndr3y a răspuns:

Abtina-te sau elibereaza-te :)) Sau faci Pok:)) Si plus +++ eu am ras de tine :)) e rusinikaaa:))
Acum serios uita-te la poza asta http://poze-fun.cere.ro/poze_fun/large/trhpWu.jpg Poate te lasi si de basini

Acum serios esti balonata!:))

Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns:

N-are nimic.

| MatsuKeruGirl explică:

Hai,hai, biancapaula, daca nu stii sa rasunzi civilizat la o intrebare de oameni civilizati raspunde la alte intrebari, demne de persoana ta.si ca sa stii, in intrebare ced ca am mentionat sa nu razi, care include si batjocura.am acceptat celelalte raspunsuri, chiar daca nu toate au fost de ajutor, dar asa nu inseamna ca trebuie sa ne exprimam in tot felul si ce ne trece prin minte.

| MatsuKeruGirl explică:

Raspunzi * scuzati big grin

| Pilotu a răspuns:

Vezi ca in partea din spate ai o gaura happy ia un dop si baga-l acolo. e cel mai simplu mod sa scapi de problema happy sper ca am fost de folos happy bafta la gazat happy