| Costellino a întrebat:

Am o intrebare simpla. Cat costa la voi la bazar o pereche de tenisi ALL STARS? Si daca stie cineva o adresa de la producator in cazul in care vreau sa cumpar mai multe perechi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Buna!

All Star Converse reprezinta tenisi de calistate superioara,care garanteaza confort si genereaza stil.
Spre dezamagirea ta, nu se gasesc tenisi All Star in Bazar. Poate te referi la alte marci sau tipuri de tenisi care seamana, dar acestia se gasesc in magazinele Converse din Mall, inse le poti intalni si desprinse de acest loc, mallul.
Ei bine, pretul lor variaza intre 150-250 de RON, in functie de model. Trebuie doar sa prinzi perioada reducerilor.
Eu iti urez succes si sa stii intotdeauna ca,, Haina nu il face pe om' '.Asa ca fii tu insuti si bazeaza-te pe increderea de sine si vei reusi!

8 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Nu gasesti in bazar. Vezi aici cateva modele: http://timez.ro/......all-stars/ cu mentiunea ca daca cumperi de aici: http://bit.ly/converse-mycloset transportul este gratuit indiferent de valoarea comenzii.

| maddy673 a răspuns:

Tu vrei sa iti iei tenisi all stars din bazar? cu siguranta vei gasi acolo! laughing

| Costellino explică (pentru maddy673):

Te intreb eu pe tine: Sunt milioane de produse contrafacute, Nike, Puma, etc...care imita originalul si se vand la preturi mici, si All Stars nu se gasesc? Sau nu ai auzit de adidasi Nike la bazar cu 50-60 ron perechea?

| maddy673 a răspuns (pentru Costellino):

Da de parca nu s-ar vedea ca sunt contrafacuti... laughing

| Costellino explică (pentru maddy673):

Cel care cumpara de pe Ebay vede poza ca scrie All stars pe ei si bideaza. Pui un pret rezonabil sa nu bata la ochi...Nu are el cum sa stie ca sunt contrafacuti dupa poza happy

| FlorinPx a răspuns:

Bai frate tu te-ai tampit? De unde dracul sa stiu eu cat e la tine in bazar o pereche de tenisi de unde stiu eu din ce oras esti? Ce intrebari sunt astea? Daca vrei sa afli cat sunt du-te frate si vezi nu mai pune tot felul de intrebari aici.

| Costellino explică (pentru FlorinPx):

Am intrebat la voi in bazar nu la mine, ca sa fac comparatie intre diferite zone si sa vad unde costa mai ieftin. Sau nu stii ca preturile difera de la o zona la alta?

| Costellino explică (pentru FlorinPx):

Florine nu te mai agita ca un pepsi expirat ca esti varza oricum... Daca nu stii sa vorbesti frumos stai in banca ta si nu iti mai da talente pe aici...