| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa imi pun unghii false doar pe timpul verii iar cand incepe scoala sa le dau jos.Credeti ca mi-ar pune vreun salon la varsta mea unghii? Daca stiti vreun salon va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Unghiile false ti le pui tu, de aia iti da lipici la ele
:p

| dedesh a răspuns:

Da, normal ca pun. e o pitica(are doar 9ani x()la mine la bloc si are unghii falsehappyasa ca stai linistitawinking

| LiaGore a răspuns:

Da, normal ca! Nu su nici un motiv sa nu iti puna unghii, dar nu din alea de 3 lei pachetu'! Daca vrei unghii te duci la salon cu 100lei si iti pune...sau cu tva-ul asta poate s-a mai marit pretullaughingmai mut de 150 lei nu cred ca-ti ia manichiurista

| anietha19 a răspuns:

Scumpo la salonele de manichiura nu te intreba cati ani ai si numele.aici cinteza doar bani, in fine eu niam pus prim data la 13 ani si nu ma intreba dor daca plates eu sau mama, deci nu fi fricoasa sigur iti va pune si mai interesant sunt fete cre stiu sa puna ele acasa deci cauta si tu una si ti pune si mai ieftin si mai interesante, pusi micuto