| Sory_Sorina_1990 a întrebat:

Buna am o intrebare. Ziua mamei mele vine peste 5 zile. Am vrut sa-i cumpar gene false dar am ptimit o recomandare ( sa cumpar rimel natural 《 i-am cumparat 》 ) Mai vreau sa-i cumpar ceva dar nush ce! Are 37 implineste 38. Ce credeti ca i-ar placea?
P.S. dau fundita :*
Ms :*

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Buna Sorina.
Eu zic ca mamei tale I-ar placea ceva cu un mesaj gen,, te iubesc mama,, sau altele dar si mie mi se pare cam simplu.
Eu zic sa-i dai o poza cu voi in rama.(sa fie una draguta)
Sau un fel de colaj cu mai multe poze de ale voastre.
Cred ca-i va placea mai mult decat niste obiecte de infrumusetare care le va primi oricum de la mai multe persoane.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Gene false sau rimel? Nu ştiu ce zici tu, dar nu mi se pare drăguţ să-i oferi mamei un rimel, asta îi faci cadou mai degrabă unei prietene de vârsta ta.Eu în locul tău aş fi optat pentru un buchet de flori cu o felicitare scrisă de tine, cu gândurile şi sentimentele tale faţă de mama ta, o cutie de bomboane ceva şi o rochiţă sau bluză sau o brăţară, acum tu decizi doar e mama talaughing))! La mulţi ani, din partea mea :*!

Răspuns utilizator avertizat