| baiatuucupizzza a întrebat:

Buna am si eu o intrebare unde se gasesc unitati centrale (calculator) ieftine si bune?

Răspuns Câştigător
| alexno2 a răspuns:

De ce nu iti faci un pc pe piese? iesi mult mai bine poti incerca pe www.emag.ro sau www.pcgarage.ro

5 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Îţi recomand eMAG, vei beneficia de cele mai mici preţuri şi de livrare gratuită.

| fanJBfan a răspuns:

Si ieftin si bun in acelasi timp nu o sa gasestiwinking... doar ieftin si fara sens si scump si de calitatewinking

| cornel a răspuns:

Cauta pe net gasestii

| nonny50 a răspuns:

Daca vrei unele noi cauta pe www.emag.ro sunt si ieftine si noi! bafta