| PuffAndreea a întrebat:

Sambata e ziua de nastere a prietenei mele (cea mai buna) face 18 ani, si nu stiu ce sa ii iau sad si nici ea nu vrea sa imi spuna. a spus ca ii e indiferent. din moment ce vine din partea mea. Dar problema e ca nu stiu ce. Vreau sa ma incadrez in 100 de lei maxim 150 happy

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O bratara de argint sau ceva simbolic si finut de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-cub-stralucitor-7752664

| PuffAndreea explică (pentru cat):

E atat de draaagut puppy dog eyes dar faza e ca pana maine nu mai am unde sa gasesc asa ceva sad

| CataC a răspuns:

Buna
Orice nu e banal. Gandeste-te cu ce o poti surprinde placut, o sa aiba o multime de cadouri si nu vrei ca al tau sa fie "unul dintre ele".
Tu o cunsoti cel mai bine.
Bafta

| Laura927 a răspuns:

Mergi intr-un magazin de lenjerie H&M si las-o pe ea sa isi aleaga ceva frumos

| RobertKilleur a răspuns:

Un parfum, O rochie, nustiu.Depinde de ce ii place prietenei tale cel mai mult

| Gabytzu112233 a răspuns:

Cum vine frigul o jacheta de piele sau ghete cu blanita ar fi potrivite si cred ca te incadrezi in bani succes si LMA!