| Mitzipitzi a întrebat:

Peste o saptamana vine ziua de nastere a prietenei mele, Valentina. Ea este innebunita dupa barbatii negri si as vrea sa inchiriez doi pentru o noapte. De unde as putea face rost de ei? Ofer si vreau seriozitate

Răspuns Câştigător
| PisicaAlexandra a răspuns:

Eu cred că de fapt e ziua ta și nu știi de unde să faci rost de negri pentru tine. De multe ori fetele de 14-15 ani folosesc scuze de genul 'pentru prietena mea'. Lasă fanteziile și pune mâna pe carte, nu pe...

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mare atentie! Daca nu se face preludiu corespunzator, si vaginul nu se pregateste, nu se lubrifiaza si si nu se dilata si alungeste, exista riscul unui act brutal si violent, iar in loc de placerea sperata, sa va treziti cu rani si sangerare!
Daca aia sunt supradotati, riscul e foarte mare!
Oricum, nu uitati sa faceti doar sex protejat!
De obicei, cine alearga dupa megamarimi, are ceva problemute!
Asteptam feedback!

| Mitzipitzi explică (pentru PsihoSex):

Multumesc pentru atentionare! Dar avand in vedere dilatarea vaginului ei, cred ca nu va intampina probleme

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la morgă, e plin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ii inchiriezi? ca pe masini?

| Mitzipitzi explică (pentru suntserios):

Da. Dar doar pentru o noapte

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt pe toate cararile in: America, Africa si chiar Asia (aici ma refer la indieni).
Ma indoiesc ca vei gasi tu doi negri originali, mai degraba doi tuciurii de prin Ferentari, ca-s mai ieftini la tarif.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incearca la "Mica publicitate". rolling on the floor

| Mitzipitzi explică (pentru corbulalbrosu):

Nu, ca ea vrea mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la oricare semafor, daca nu esti dispus/a sa dai o fuga pana in Ferentari.

| Mitzipitzi explică (pentru anonim_4396):

Nu, e cam departe si imi trebuie destul de rapede

| GreenVoid a răspuns:

Ia tigani cica au aceleasi "dotari" si eilaughing

| Quassaar a răspuns:

Dai o fugă la Univ.Maritima din Constanta. Este plin de studenți nigerieni care sunt convins ca nu vor refuza o partida cu prietena ta. Norocoasele..hehe

| Mitzipitzi explică (pentru Quassaar):

Norocoasa e ea ca eu n.am prieteni adevarati