| dydysweet a întrebat:

Buna vreau sa va intreb ceva pe voi fetelor... vreau sa-mi cumpar o pereche de botine si eu port un nr mic la papuci (35) si am cautat peste tot si nu imi vin dar am gasit intr-un loc o pereche superba de botine care imi vin perfect numai ca la spate se vade un pic de gol ..problema nu ar fi daca as purta pantaloni dar mie imi trebuie la o fusta asa ca va rog orice idee sau orice truc pe care l-ati folosit sau stiti ca functioneaza sa mi-l spuneti dau funda :X

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai pune in fata putina hartie, sau un servetel presat foarte bine! happy
Poti sa iti faci si pedichiura, asa iti poti lasa unghiile lungi! laughing Si va ramane mai putin loc! thinking
Cele mai simple lucruri de facut cam astea sunt! kiss

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| teodora2799 a răspuns:

Cel mai simplu si mai confortabil e sa pui obucatica de vata in varf. ai rezolvat problema