| cristian_2087 a întrebat:

Ce poti face cu un Ipod Nano? (ex:sa asculti muzica)

Răspuns Câştigător
| akaa a răspuns:

Pai. Poti sa pui poze pe el, sa te joci niste jocuri, sa asculti muzica, sa filmezi, si inca altceva nu mai stiu sigur. Am si eu si e chiar foarte bun. Iti recomand unuwinking Fundita? big grin

3 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Sa nu uit, cand filmezi poti sa iti alegi mai multe efecte, de ex : cum filmeaza camera de supravegheat, cum vede un robot, alb - negru, sepia, negativ, in oglinda, cum ai filma de pe timpuri. adica alb-negru cu un efect misto, si multe altele.

| Blagandrey a răspuns:

Exceptand faptul sa asculti muzica nu poti face mare lucuru cu el numai sa te lauzi cu el daca doresti.

| gicuu1997 a răspuns:

Muzica, poze, are si niste jocuri, si cam atit