| crystyanz a întrebat:

Cine are sau a avut parfumul Paco Rabanne One Million?, ma gandesc sa-l iau ca am auzit ca miroase frumos, si ca e dulce sau de seara ma rog. ^^

cei care au avut sau care au parfumul asta, imi recomandati parfumul? adica e ok? =]

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da e OK! Totusi incearca si Thierry Mugler - Angels (A - men)
si Ultraviolet de la Paco Rabanne si Roma de Laura Biagiotti! Tot ce ti-am zis sa incerci tine mai mult decat One Million!

| ioana1704 a răspuns:

Depinde ce parfumuri iti plac tie. e bun paco rabane cum sunt bune si hugo boss, armani. ca sa nu cheltuiesti fff mult, cauta un reprezentant FM.au aceleasi parfumuri la pret f mic pentru ca sticla e f simpla si e comercializat sub numele de FM. da-mi un ID sa-ti trimit niste materiale, daca vrei!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Este un parfum misto tare printre putinele parfumuri care impresioneaza.care te face cu adevarat sa intorci capul dupa acea persoana care se da cu el. funda?

| razvanel112 a răspuns:

Am mai raspuns inca odata la intrebarea asta. puteai sa cauti pe google si gaseai un raspuns. dar acum lasand asta la oparte sa iti zic ce am patit cu el. Am luat unul original, miroase foarte bine si e foarte puternic dar dupa ce l-am terminat am luat un fake de aici...
http://www.revis.ro/......ou-7417622
miroase exact la fel doar ca ma tine 24 de ore u 48 cum tine originalul, pretul este la jumate si e mult mai ok. sincer eu sunt multimuit si cunosc o gramada care isi cumpara fake-uri. sti cum se zice. firma face pretul :)

| Lorodana a răspuns:

Mirose foarte frumos, e de toata ziua si da e dulce, il gasesti aici daca doresti
http://www.parfumela.ro/......arbat.html

| Triunghi a răspuns:

Mie mi-a placut mult, dar fiecare cu gusturile lui. Ar trebui sa te duci intr'un magazin de parfume si sa alegi singura pe cel care iti place! big grin succes! Oricum One Million e un parfum foarte dulce si atragatorwinking

| Lullabies a răspuns:

E cel mai bun parfum pe care l-am simtit vreodata, crede-ma, ti-l recomand cu mare incredere!

| alexandra00 a răspuns:

Da da este foarte ok!

| micutzaa a răspuns:

Miroase super dar cum zice ioana 1704 sunt foarte scumpe eu am dat pe el 54 de € mai bine cauti unde sa le gasesti mai ieftine, sau cauta si altele gen Dolce&Gabanna the one[e super] Sau Ricci Ricci De Nina ricci[eu il folosesc acum si miroase foarte fain]

| cmariusT a răspuns:

De acord cu Nelul. Amen te poate prinde mai bine insa totul tine de ph-ul tau. Du-te la Ina sau Sephora si testeaza 2-3 parfumuri pe piele inainte sa cumperi. Vei fi surprins cat de diferit pot mirosi pe piele fata de esantionul din hartie.