| Ixodes a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara albastru de metil? Se gaseste in farmacii?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

De obicei se gaseste in farmacii.
Stiu asta pentru ca bunikmea a vrut sa dea la animale sau ceva de genu si m`a trimis la farmacie.
Adica stiu sigur ca in satul bunicilor se gaseste la farmacie laughing

9 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Da, se gaseste in farmacii.de acolo mi-am luat si eu.si nu e mai mult de 20 lei.chiar mai putin.

| Minks a răspuns:

Da, de la brutarie.

| magicianul19 a răspuns:

Farmacia veterinara

| LavsKitty a răspuns:

Da, e cel mai indicat loc pentru a cumpara "albastru de metilen"happy sau apa oxigenata, sau albastru de metilhappy.

| Ixodes explică:

Scz am scris gresit, eu vreau albastru de metilen

| frumusica26 a răspuns:

Cucu cucu ce intrebare

| teutzyka a răspuns:

Se gaseste in farmacii si nici nu este scumpbig grin

| Monyka_4278 a răspuns:

Albastru de metil se gaseste la fermacie dar si la plafar...

| deea_5243 a răspuns:

Da albastru de metil se gaseste in farmaci costa doa 2 lei si ceva este si roz si mov funda?