| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi aleg creioane cerate  de calitate? La ce sa fiu atenta?

3 răspunsuri:
| Ralux a răspuns:

Sa fiu sincera, e cam ciudata intrebarea.Nu prea ai la ce sa fi atenta adica nu cred ca exista o marca anume de astfel de creioane care este "cea mai buna". Poti fi atenta la cum arata respectivele, la pret si la marcawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La eticheta de pe pachet.Vezi ce compozitie are, daca este toxica, sa nu le bagi in gura.

| anca943 a răspuns:

Pai, de ce sa folosesti creioana cerate cant poti sa folosesti altceva, dar te sfatuesc sa cumperi numai produse de la librarie si sa fii atenta la ambalaj(unde este produs)