| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara Flori de Papadie sau Sirop Natural din flori de papadie? Siropurile ce le-am gasit nu mai sunt pe stoc, Iar flori nu am gasit nici in farmacii sau d-astea naturale, nici in piete...

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine cauta prin locuri mai putin umblate, adica la campie/padure /in gradina la tara si aduna tu florile de papadie si asa vei avea un sirop natural 100%.
O zi buna sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Incearca pe net http://www.librarie.net/c/1997/siropuri/nia=86/niaadgr=5MnYsB? gclid=COrP8vfL3sUCFeLKtAodXRIAHQ
As zice sa incerci in localitatile apropiate, sau sa intrebi prietenii.
Padadia s-a cam trecut, sunt slabe sanse sa mai gasesti in stare naturala.

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Pai, daca nu gasesti flori de papadie intr-un magazin de plante medicinala, ai putea cauta la magazin sau spermarckhet-uri ceaiuri de papadie. Ceaiurile contin flori, daca te ajuta.
Sau in cel mai rau cazi, poti sa te uiti di jur imprejur la iarba verde sau padure, asa sigur gasesti!
Sper ca te-am ajutat!