| daniela1107 a întrebat:

Salut! Ce modele de telefoane sunt compatibile cu redmi xiomi 10 S? Vreau să îmi iau husa însă când îmi caut după telefon nu găsesc ceea ce îmi place

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E problema ta daca nu iti place. Mai cauta poate gasesti ce-ti place.

| sierra1 a răspuns:

Cred că voiai să zici : "Ce modele de [HUSE] sunt compatibile cu redmi xiomi 10 S?"

așa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista..de obicei fiecare model de la xiaomi este diferit fata de altul tot de la ei.

| IceRope a răspuns:

Absolut nici unul.

| IarsiIar a răspuns:

Mergi mai bine la un magazin care vinde huse. Fetele de acolo stiu mai bine.

Răspuns utilizator avertizat