| StefanGE a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa imi iau un hanorac de pe net si este la categoria de barbati, daca caut la categoria de copii imi da haine de copii mici, in fine, eu am 13 ani si 1.65 cm inaltime si as vrea sa imi spuneti ce marime imi vine bine daca vreau sa imi iau hanoracul acela de barbati
imi puteti da marimile din US/UK
EU/JAPAN
sau cele normale S, M, L etc
ps e din america si poate difera fata de Romania marimile va rog ajutati-ma ca nu gasesc nici unde DAU FUNDA!

1 răspuns:
| RubyBerserk a răspuns:

Daca imi poti spune de pe ce site vrei sa iti iei haine atunci te pot ajuta.