| lili23 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o bicicleta de fitness si nu stiu la ce caracteristici tehnice sa fiu atenta, imi puteti da o mana de ajutor? Cine are deja asa ceva imi poate spune daca este eficienta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Depinde ce fel de bicicleta de fitness vrei sau ai nevoie. Eficienta este, te mentine in forma. Trebuie sa ai grija la urmatoarele aspecte :! daca e electrica, viteza maxima (daca e prea mica pentru tine, cauta alt model) si daca e clasica, greutatea "pedalelor"; cu cat mai grele sunt "pedalele" cu atat iti vei solicita picioarele mai mult, deci le vei lucra mai bine. Succes!