| Cm_Nikitto_1997 a întrebat:

daca iau Serious Mass trebuie sa ieu 2 cupe pe zi adica una dupa antrenament si una seara, si daca iau numai una este bine sau trebuie neaparat sa iau 2winking va rog sa ma asutati. Multumesc

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

E de ajuns sa iei dupa antrenament daca iti iei suficienti macronutrienti din mancare pe parcursul zilei. Seara ar fi mai recomandat niste cazeina.

P.S.: Nasaud cumva?laughing

2 răspunsuri:
| mirceaGL a răspuns:

Vrei sa faci economie? :) De ce nu incerci alt gainer? http://www.bodytimero.com/ro/5239-MEX-Size-Max-15-Lbs-.html ia compara-le sa vezi diferenta!