| Ramona1001 a întrebat:

Buna TPU
Maine dimineata am concurs atletism si am febra musculara nu pot sa ma ridic din pat...
Ce sa fac? Maine trebuie sa alerg ceu cea mai mare viteza a measad

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Buna, am facut si eu atlestim este un sport foarte greu si te apreciez pentru asta. Daca vrei sa mai reduci din febra pentru ca nu poti scapa de toata pana maine iti recoamnd un masaj bun de la un specialist.

Bafta la concurs, si sa castigi!

| Ramona1001 explică (pentru Seepty):

Am luat locul 2 la viteza locul2 la saritura in lungime si locul 1 la stafeta
mi-ai tinut noroc mersi

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Iei antiiflamatorii dar ma indoiesc ca vor ajuta de azi pe maine, daca tot stiai de concurs de ce ai facut exercitii mai mult decat ai putut suporta, totul se face cu masura