| TaLyDa a întrebat:

TPU! Stie cineva daca mersul pe role timp de 1 ora in fiecare zi te ajuta sa slabesti...adica eu am celulita pe solduri. ma poate ajuta mersul pe role?

4 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Orice activitate fizică care presupune efort ajută la eliminarea caloriilor atât timp cât nu mănânci ca să acoperi ce ai eliminat.

| TaLyDa explică (pentru Hevnoraak):

Multumeschappy

| Hevnoraak a răspuns (pentru TaLyDa):

Nu ai pentru ce, încă ceva poți face fandări, genoflexiuni puțină gimnastică dimineața sau în cursul zile și în câteva săptămâni apar rezultate poate chiar mai rapid.

| me4u a răspuns:

Da te ajuta! Dieta e insa foarte importanta! Degeaba mergi pe role o ora daca mananci prostii...