| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Credeti ca Justin Bieber e fals? Cred ca unii dintre voi au auzit ca s-au zis multe despre el, ca e un batran de 50 de ani, ca e asa si mai departe. Uitati-va aici : http://www.youtube.com/watch?v=t0KNXr349gY&feature=relat ed. Deci ce parere aveti? Oare sunt doar zvonuri?

Răspuns Câştigător
| Yumitsu a răspuns:

La 0. 22 e un manechin, adica nu stiu, daca crezi tu ca justin seamana cu un batran, si ca un batran are vocea unui copil de 12 sau cati ani are bieber. Video asta e facut de anti-fani))

10 răspunsuri:
| Elyy_1788 a răspuns:

Buna! Vreau sa iti spun ca nu e nici o sansa ca el sa fie fals!
Dc?!
Pt ca:
in primul rand: cum se face ca, toate fetele care l-au sarutat nu si-au dat seama de asta?!
in al doilea rand:
nu poate avea un mos vocea lui superba!
Si in al treilea rand: Ai vazut ce miscari faceee! Nu poate mosu` ala caruia i se rup oasele sa faca asa ceva!
laughing

stao i linistit/a!
eu nu am crezut, nu vreau sa cred si nici nu voi crede pentru. ca nu am dc!
Justin Bieber exista!:X:X:X:X

| oanna14 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva. da e adev exista persoana care este pedofil si a incercat sa il imite pe justin doar pentru a excroca fetele tinere. dar exista si baiatul justin care canta face video-uri si asa mai departe!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred

| alexandruvalcea a răspuns:

Sigur

| Dannah a răspuns:

Nu, nu cred! daca esti fan stai linistita! justin biber al tau este real... un vis real kiss love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e fals.asta au facut-o antifani sa ne faca sa nu-l mai adoram dar eu il ador in ciuda a ceea ce zic unii nu-i bag in seama fa si tu la fel succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt derutata. nu tiu ce sa ti spunsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmmm nu-mi place

| CarlaD a răspuns:

Daca esti capabila sa crezi asemena chestii inseamna ca, creierul tau seamana cu un cascaval.

| Maddutza96 a răspuns:

Sunt confuza. nu pot sa ti dau un raspuns pana nu apar si alte stiri.