| dan7 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cristiano Ronaldo? Dar despre Messi?

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Cristian ronaldo
este un jucator foarte
bun cu o tehnica incantatoare
este un jucator de apreciat
messi este o masinarie de fotbal
fara el si echipa barcelonei nu ar mai fi spectacol
si ar fi doar fotbal
sunt fanul lu messi
dar trebuie sa recunosc ca si cristian ronaldo este bun

| benny a răspuns:

Cristiano Ronaldo este un jucator foarte bun, tehnic si face fata orinde s-ar duce, iar Messi este la fel de bun dar nu atat de tehnic ca si Cristiano Ronaldo, iar Messi daca ar pleca din Spania in alta tara la o alta echipa nu ar mai face fata si va intra in umbra ca Ronaldinho. Preferatul meu ramana Zinedine Zidane si Ronaldo

| Gaby07 a răspuns:

Sti cum sta trebuie ronaldo are stilul lui de joc si messi al lui dar messi fara xavi si iniesta ar fi praf dar ronaldo se descurca si pe cont propriu + ca ronaldo are viteza, sut si tehnica mult mai mult decat messi

| larydas a răspuns:

Cr 7 este idolul meu(st la fotbal si de-aia)
cat despre messi - pitic nenorocit si bagacios care profita de bunatatea fundasilor, ca daca astia ar baga picioru, l-ar baga in pamant

| Ionutz_1335 a răspuns:

Ronney e cel mai bun

| FooTBoLLeR a răspuns:

Ronaldo e mult mai solid ca messi si mai bine facut, mai tehnic, are sprint mai mare si are prpopriul stil de dribling si de sut cu efect,,.,,.,. messi dribleaza elegant si simplu dar de fel spectaculos ca ronaldo si de multe ori este aruncat la pamant in dueluri corp la corp.,,.,.,,. ronaldo e cel mai bun si messi e bun de aruncat la gunoi

| Tecktonik2011 a răspuns:

Pai...Messi e cel mai tare si Ronaldo e mai tare ca Messibig grin!