| bossuu31 a întrebat:

Ce parere aveti tespre cristiano ronaldo dar despre lionel messi
?

Răspuns Câştigător
| Floriin7 a răspuns:

Cristiano Ronaldo = c*cat happy
Lionel Messi = cel mai bun fotbalist din lume love struck

7 răspunsuri:
| AleX_3918 a răspuns:

Sall! Eu sunt de parere ca C. Ronaldo e mai bun ca L. Messi, dar si mai fitosbatting eyelashes. L. Messi a castigat balonul de aur in 2009, 2010 si 2011, C. Ronaldo joaca bine dar Mesii il depaseste, dar tot pe Ronaldo il sustinwinking

| bossuu31 explică:

Messi e cel mai bun si ronaldo e eu jegos care nu e in stare sa lege o pasa e un papagal care nu ar trebui sa se numeasca fotbalist cine ar raspuns ceva in gnul asta primeste funda

| Mayar a răspuns:

Eu il admir pe Christiano Ronaldo, acum nu stiu ce fel de caracter are. :-s, dar mie foarte simpatik

| Lucian02 a răspuns:

Sunt de parere ca sunt 2 fotbaliste exceptionali alaturi de alti

| Lucian02 a răspuns:

Imi cer scuze Fotbalisti

| therock_5828 a răspuns:

Cr7 sre toate calitatile generale pentru a fii un fotbalist de succes :sut,sprint, rezistenta, dribling.etc.iar de messi.dal dracu

| ShadoW_1795 a răspuns:

Lionel messi este mai bun in jocul de echipa iar C.Ronaldo face scheme mai tari