| StefanSalvatore a întrebat:

Ce parere aveti despre Cristiano Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| Gafi a răspuns:

Este un jucator foarte bun, dar are un pic un aer de ingamfat.In rest, jos palaria pentru el.

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Tot așa spun. Are aere și se crede Number One (Nu că nu ar fi). Eu îi prefer pe ceilalți. MEssi mi se pare mai bun decat el și mulți alții.
Baftă.

| AnonimuszWss a răspuns:

Eu nu il suport! Are aere, are fite, e increzut.Intradevar e un foarte bun jucator, dar prefer sa raman la Messi, care il depaseste (nu chiar cu mult) si nu e deloc increzut.