| alexandra543 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cristiano Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| vladdd16 a răspuns:

1.Increzut
2.Gay
3.Messi e de 1000000 de ori mai bun ca el
4.Nu stie sa piarda (si dupa cum se vede nici sa castige)
... happy

14 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Hmm. pai este un fotbalist bun, joaca in pozitia de atacant si inscrie goluri.La capitolul "body" arata destul de bine, specific oricarul sportiv de performanta tind cont ca el putea sa aiba un corp destul de frumos chiar daca nu practica vreau sport anume.La partea de comportament mie mi se pare ca este genu de baiat care face "mofturi".Nu mi se pare un om cu care sa faci prea multe. Poate ca aparetele ma inseala, dar nu am de unde sa stiu asta, nu il cunosc personal. Sper ca am putut sa te ajut.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E un bou.

| ThePoet a răspuns:

Sincer, e un poponar cu fite ca toate vedetele supraapreciate din ziua de azi. De el se indragostesc pustioaicele de 12 ani.

| Catheryne a răspuns:

Este un bun fotbalist! happy

| OSCARtoons a răspuns:

Foarte talentat din punct de vedere sportiv da nu stiu eu il consider cam gay.

| IoanaKincaid a răspuns:

Arata binesmug

| smeeagol a răspuns:

Joaca bine are si multe trick-uri ce il ajuta in meciuri si viteza lui.

| Alex_3756 a răspuns:

Doamne messi, maradona lasa-i d`mle in pace ca, cand zici fotbal alti si sar cu gura " Messi e ce-l mai tare" " Messi e ce-l mai cel " Da omule si noi avem jucatori foarte renuminti in lume de ce nu vorbiti despre el? Cristian Ronaldo este bun jucator de fotbal, dar prost in timpul liber... Si-a dat cu picioru in cariera lui de fotbalist, prin prostile care le face.

| dubala a răspuns:

Este un jucator foarte bun uite eu am calitatile lui joc la LPS Bacau si fac fotbal de performanta de 9 ani am sprintul viteaza ma carcaterizeaza si sunt si la selectionata under 16 si ronaldo ca jucator este foarte bun in momentele lui eu sincer tin cu messy imi place e mai bun dar sunt diferiti total ronaldo nu are unele calitati ale lui messy si invers eu zic ca sunt cam al egalitate acum

| dubala a răspuns:

"eu sincer tin cu messy imi place e mai bun "
si mai jos am scris ca sunt la egalitate ramane a doua varianta la egalitate ma scuzati pentru neatentiehee hee

| dubala a răspuns:

Adica care alex

| alexandra543 explică:

Sunt de acord si cu @Heextor, @bacetarziuii si @MihaitzaBoss

| robben a răspuns:

Robben este de 10000 de ori mai bun ca ronaldo

| Heextor a răspuns:

In nici un caz una buna happy