| applocker a întrebat:

Ce parere aveti despre Cristiano Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Hmm e bun de ceva.dar nu e chiar asa de tare.e mai bun messi dupa parerea mea.era mai bun cand era la Manchester united, dar de cand a venit la Real Madrid e varza.rar mai face o faza frumoasa.intr+adevar messi face meciuri bune, ba chiar foarte bune...ce sa zic este exceptional messi., al 2 lea jucator din lume ar fi Ronaldo cred, ca na e bunisor si el, dar nu se intelege asa bine cu colegii.la manchester cum de juca asa bine? oricum este bun Ronaldo dar parca pe cat inainteaza pa atat se prosteste mai mult

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Un jucator extraordinar
cu o tehnica extraordinara
il laud, desi nu sunt fanul lui

| Aiicha a răspuns:

O fi el un jucator de fotbal foarte bun dar fitele il strica mult!

| passenger a răspuns:

Un rrom laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinaDaiana a răspuns:

E bunok rauuuu de tot :X
Si e si un bun jucator :X

| M0nique a răspuns:

Auu, e frumos răăău :X